30 grudnia 2011
szkolenie - INDUSTRY ACADEMIA PARTNERSHIPS AND PATHWAYS 2012

RPK Politechnika Śląska zaprasza na pierwsze w Nowym Roku 2012 szkolenie, którego tematem będzie interesujący konkurs w Programie LUDZIE (7. Program Ramowy):

INDUSTRY ACADEMIA PARTNERSHIPS AND PATHWAYS 2012 - konkurs na 100% finansowanie współpracy pomiędzy sektorem nauki a szeroko rozumianym sektorem przemysłu

Industry Academia Partnerships and Pathways (IAPP) to konkurs, którego głównym celem jest pobudzenie i promowanie współpracy pomiędzy sektorami nauki i przemysłu opartej na długotrwałym partnerstwie mającym na celu zwiększenie wymiany wiedzy naukowo-technicznej oraz wspólne porozumienie w obu sektorach. Współpraca dotyczy co najmniej 2 instytucji (po jednej reprezentującej sektor publiczny i prywatnej) wywodzących się z 2 różnych krajów członkowskich UE lub stowarzyszonych z 7. PR. Projekt może dotyczyć dowolnej dziedziny naukowej, a jego czas trwania wynosi od 3 do 4 lat.

Spotkanie odbędzie się dnia 12.01.2012 r. o godz. 10.00 w sali 6 w Rektoracie Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej 2A w Gliwicach.

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz kartę zgłoszenia uczestnictwa znajdą Państwotutaj.

Wiadomość utworzona: 30 grudnia 2011 11:21, autor: Agnieszka Wyżgolik

Admin Admin © Politechnika Śląska