28 marca 2011
Kolejne cykle szkoleń przygotowujących do pracy w zespołach projektowych
Uprzejmie informujemy, że kolejne edycje szkoleń przygotowujących do pracy w zespołach projektowych rozpoczną się dnia 05.04.2011 r. w Katowicach (skierowane do pracowników Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii) oraz dnia 19.04.2011 r. w Gliwicach (skierowane do pracowników pozostałych Wydziałów. Oba cykle zainaugurowane zostaną wykładem prof. dr hab. inż. Andrzeja Karbownika, JM Rektora Politechniki Śląskiej.

Poniżej znajdą Państwo szczegółowe harmonogramy szkoleń i informacje o miejscach spotkań.

Wiadomość utworzona: 14 marca 2011 14:19, autor: Agnieszka Wyżgolik
Ostatnia modyfikacja: 28 marca 2011 13:47, wykonana przez: Agnieszka Wyżgolik