26 kwietnia 2018
MINIATURA 2 (Małe Granty NCN) – szkolenie dla nauczycieli akademickich pracowników Politechniki Śląskiej

Centrum Zarządzania Projektami zaprasza pracowników na bezpłatne szkolenie dotyczące zasad wnioskowania w trwającym konkursie MINIATURA 2.

Konkurs skierowany jest do osób posiadających stopień naukowy doktora, nadany w okresie do 12 lat przed rokiem wystąpienia z wnioskiem, które dotąd nie kierowały i nie kierują realizacją projektów badawczych finansowanych ze środków NCN. Nabór wniosków trwa do końca roku 2018.

Szkolenie odbędzie się dnia 17 maja 2018 w Auli Centrum Innowacji i Transferu Technologii w godz. 10:00  – 13:00.

W ramach szkolenia pracownicy Biura Obsługi Projektów Krajowych przedstawią:

- warunki udziału w konkursie,

- sposób wypełniania wniosku projektowego w systemie OSF,

- procedury obowiązujące w Uczelni dotyczące składania wniosków MINIATURA 2.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc chętne osoby prosimy o przesłanie zgłoszenie na adres czp1@polsl.pl do dnia 15 maja 2018.

Serdecznie zapraszamy !!!

Wiadomość utworzona: 26 kwietnia 2018 14:39, autor: Błażej Sobota