20 kwietnia 2011
Szkolenie: Możliwości finansowania badań i innowacji – aktualne konkursy w programach CIP, COST, ERA-NET, EUREKA

RPK Politechnika Śląska serdecznie zaprasza na szkolenie pt."

Szkolenie adresowane jest do osób, które chcą dowiedziec się więcj o możliwościach finansowania badań i wdrożeń, korzystając z najpopularniejszych mechanizmów finansowych.

Data szkolenia: 6.04.2011
Miejsce: Sala 6 Rektoratu Politechniki Śląskiej

Szkolenie jest bezpłatne.

Ilośc miejsc ograniczona - decyzuje kolejnośc zgłoszeń.

Program i karta zgłoszenia tutaj.

Wiadomość utworzona: 21 marca 2011 09:39, autor: Agnieszka Wyżgolik
Ostatnia modyfikacja: 20 kwietnia 2011 14:15, wykonana przez: Arkadiusz Twardoń