3 marca 2017
Informacja o wynikach oceny formalno-merytorycznej w ramach konkursu nr 1/Kadra/POWER/3.4/2016 na projekty podnoszące kompetencje kadry dydaktycznej uczelni

W dniu 01.03.2017 r. NCBR zamieścił informację o wynikach oceny formalno-merytorycznej w konkursie na projekty podnoszące kompetencje kadry dydaktycznej uczelni. Politechnika Śląska złożyła na przedmiotowy konkurs 2 wnioski - wszystkie zostały ocenione pozytywnie i wskazano je do dofinansowania.

Tabela 1. Projekty przyjęte do dofinansowania.

Tytuł projektu

Kierownik projektu

Jednostka

Całkowite koszty projektu (PLN)

Dofinansowanie projektu dla Politechniki (PLN)

Innowacyjna dydaktyka nauczyciela akademickiego Politechniki Śląskiej

dr hab. Beata Pituła, prof. nzw. w Pol. Śl.

RK

283 713,60 zł

275 202,19 zł

Podniesienie kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich w zakresie innowacyjnych metod nauczania