27 stycznia 2017
Cel: Konkurencyjny wniosek i pełna satysfakcja przy realizacji projektu Research and Innovation Staff Exchange 2017 - szkolenie 10.02.2017 r.

RPK Gliwice oraz RPK Gdańsk serdecznie zapraszają na spotkanie poświęcone konkursowi Research and Innovation Staff Exchange ogłoszonemu w Programie HORYZONT 2020

Projekt RISE opiera się na wymianie pracowników zajmujących się badaniami i innowacjami (naukowcy, kadra zarządzająca, administracyjna i techniczna) w ramach międzynarodowego konsorcjum. Współpraca ma prowadzić do transferu wiedzy oraz pomysłów przynoszących nowe rozwiązania, produkty i usługi.

Szkolenie odbędzie się dnia 10.02.2017 r. w godz. 09:30 – 14:00 w auli Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia  przyjmujemy do dnia 08.02.2017 r. wyłącznie poprzez formularz dostępny na stronie

Wiadomość utworzona: 27 stycznia 2017 12:00, autor: Agnieszka Wyżgolik
Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2017 12:01, wykonana przez: Agnieszka Wyżgolik

Admin Admin © Politechnika Śląska