16 stycznia 2017
Logo HR Excellence dla Politechniki Śląskiej

Dzięki staraniom pracowników Politechniki Śląskiej, w szczególności Centrum Zarządzania Projektami nasza uczelnia
została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem - logiem HR Excellence in Research. Jest ono wyrazem docenienia naszych starań w zakresie wdrożenia na uczelni zasad przyjętych w Europejskiej Karcie Naukowca i Kodeksie Postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych.

Jednostki posiadające logo HR są w szczególny sposób promowane przez Komisję Europejską jako te, które zapewniają badaczom najlepsze warunki pracy i rozwoju.

Plan działań i informacje dotyczące aplikacji PŚ na stronie: https://www.polsl.pl/Jednostki/CZP/Strony/HRS4R.aspx

Wiadomość utworzona: 16 stycznia 2017 11:39, autor: Agnieszka Wyżgolik

Admin Admin © Politechnika Śląska