21 grudnia 2016
Informacja o wynikach oceny formalno-merytorycznej w ramach programu Uniwersytet Młodego Odkrywcy

W dniu 19.12.2016 r. MNiSW zamieściło informację o projektach skierowanych do finansowania w ramach Uniwersytetu Młodego Odkrywcy. Politechnika Śląska na przedmiotowy konkurs złożyła 3 wnioski, 2 projekty zostały rekomendowane do finansowania:

Tytuł projektu

Kierownik projektu

Jednostka

Całkowite koszty projektu (PLN)

Dofinansowanie projektu dla Politechniki (PLN)

Oswoić chemię - zaczarowane laboratorium

Prof. dr hab. inż. Krzysztof Walczak

RCh0

53 240,00 zł

39 930,00 zł

Pożeracze trucizn - jak mikroorganizmy pomagają w oczyszczaniu środowiska?

Prof. dr hab. inż. Andrzej Szlęk

RIE0

50 000,00 zł

40 000,00 zł

Planowana jest kolejna edycja konkursu – drugi kwartał przyszłego roku. Do zdobycia będą granty w wysokości nawet 70 tyś zł.

Lista zwycięskich projektów

Wiadomość utworzona: 21 grudnia 2016 08:40, autor: Anna Rużeńska