12 stycznia 2015
Diamentowy Grant - IV edycja

Przedmiotem konkursu jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów lub absolwentów prowadzących pod kierunkiem opiekuna, promotora lub promotora pomocniczego badania naukowe o wysokim stopniu zaawansowania, tak aby dać im możliwość skrócenia ścieżki kariery naukowej. W ramach programu środki finansowe przeznaczone są na finansowanie badań naukowych prowadzonych przez wybitnie uzdolnionych studentów lub absolwentów, określonych w projekcie badawczym. W programie mogą uczestniczyć również polscy studenci/absolwenci, którzy odbyli studia I stopnia w jednostkach zagranicznych.

Wniosek o finansowanie projektu badawczego wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w terminie do 16 lutego 2015 r.

Wiadomość utworzona: 12 stycznia 2015 09:15, autor: Błażej Sobota

Admin Admin © Politechnika Śląska