5 listopada 2014
Konferencja „Horyzont 2020 – wyzwania i szanse dla polskiej nauki. Praktyczne podejście do programu HORYZONT 2020”

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Regionalny Punkt Kontaktowy działający przy Politechnice Śląskiej oraz Politechnika Śląska zapraszają na konferencję pt. „Horyzont 2020 – wyzwania i szanse dla polskiej nauki. Praktyczne podejście do programu HORYZONT 2020”, która odbędzie się 27 listopada 2014 r. w Gliwicach w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej.
Celem konferencji jest przedstawienie potencjalnym uczestnikom programu Horyzont 2020 form wsparcia dla naukowców oferowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i inne powołane do tego jednostki, a także pierwszych polskich doświadczeń z ewaluacji projektów w programie „Horyzont 2020”. Spotkanie będzie także okazją zapoznania się z zasadami kształtowania tematyki przez Komisję Europejską finansowanych badań.
Konferencja w Gliwicach jest jedną z cyklu organizowanych w całej Polsce przez MNiSW konferencji poświęconych programowi „Horyzont 2020”. Udział w konferencji pozwoli Państwu również na zadanie pytań przedstawicielom MNISW, recenzentom projektów a także polskim delegatom do komitetów programowych.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: tutaj.

Wiadomość utworzona: 5 listopada 2014 12:27, autor: Agnieszka Wyżgolik
Ostatnia modyfikacja: 5 listopada 2014 12:58, wykonana przez: Agnieszka Wyżgolik

Admin Admin © Politechnika Śląska

Aktualności Centrum Zarządzania Projektami