7 kwietnia 2014
Szkolenie „INFRASTRUKTURA BADAWCZA w H2020” , 24.04.2014, Gliwice

RPK Politechnika Śląska  zaprasza serdecznie na spotkanie, które odbędzie się 24.04.2014 r. w godzinach 10:00 - 12.30 w sali nr 6, Rektoratu Politechniki Śląskiej, ul. Akademickiej 2A w Gliwicach. Szkolenie będzie dotyczyć grantów Programu HORYZONT 2020, które przeznaczone są dla krajów o niższym potencjale naukowym:
„INFRASTRUKTURA BADAWCZA w H2020”
Szkolenie poprowadzi Pan Wiesław Studencki i Jan Lisowski, która jest pracownikiem Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.
Agenda spotkania i karta zgłoszeniowa w załączeniu.

Komunikat zawiera załącznikiProgram_24_04_14.docx

Wiadomość utworzona: 7 kwietnia 2014 08:40, autor: Agnieszka Wyżgolik