10 lutego 2014
IV konkurs IUVENTUS PLUS

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił  konkurs na realizację projektów w ramach programu pn. „Iuventus Plus”

Do konkursu mogą być zgłoszone projekty planowane do realizacji przez młodych naukowców, tj. osoby prowadzące działalność naukową, które do dnia złożenia wniosku nie ukończyły 35 roku życia, jeśli wyniki ich badań zostały opublikowane lub przyjęte do publikacji w czasopismach naukowych, ujętych w części A lub C obowiązującego wykazu czasopism naukowych ogłoszonego w 2013 r. w formie komunikatu przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Okres realizacji projektu nie może być dłuższy niż 24 miesiące. Maksymalne dofinansowanie ze środków finansowych na naukę nie
może przekroczyć kwoty 300 000 złotych.

Wniosek należy złożyć w terminie do dnia 31 marca 2014r.

Ogłoszenie konkursowe dostępne jest pod linkiem.

Wiadomość utworzona: 10 lutego 2014 09:18, autor: Błażej Sobota

Admin Admin © Politechnika Śląska