2 kwietnia 2014
Rozwój Polskich Uczelni - nabór wniosków

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji pełniąca rolę Operatora programu Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy ogłasza Zaproszenie do składania wniosków w trybie konkursowym Rozwój Polskich Uczelni.

Nabór jest otwarty dla wniosków składanych w ramach Rozwoju Polskich Uczelni – jedno- lub wielostronnych projektów, mających na celu opracowanie programów nauczania i rozwój zdolności instytucjonalnych polskich uczelni wyższych.

Nabór jest otwarty dla wszystkich dyscyplin akademickich; możliwe jest również dofinansowanie projektów interdyscyplinarnych łączących różne obszary wiedzy.

Nabór projektów odbywa się w okresie od dnia 27 marca 2014 r. do dnia 27 maja 2014 r., do godz. 16.00. Termin końcowy odnosi się zarówno do dokumentacji aplikacyjnej składanej w wersji papierowej jak i do wersji elektronicznej, składanej za pośrednictwem generatora wniosków.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie FSS.

Wiadomość utworzona: 2 kwietnia 2014 11:18, autor: Aleksandra Szcześniak

Admin Admin © Politechnika Śląska