19 lutego 2014
Szkolenie, „ERA Chairs, Teaming, Twinning” , 05.03.2014, Gliwice

RPK Politechnika Śląska  zaprasza serdecznie na spotkanie, które odbędzie się 05.03.2014 r. w godzinach 10:00 - 14.00 w sali nr 6, Rektoratu Politechniki Śląskiej, ul. Akademickiej 2A w Gliwicach. Szkolenie będzie dotyczyć grantów Programu HORYZONT 2020, które przeznaczone są dla krajów o niższym potencjale naukowym: „ERA Chairs, Teaming, Twinning”
Szkolenie poprowadzi Pani Malgorzata Snarska - Świderska, która jest pracownikiem Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

Program i karta zgłoszenia na stronie:

Wiadomość utworzona: 19 lutego 2014 13:30, autor: Agnieszka Wyżgolik

Admin Admin © Politechnika Śląska