4 listopada 2013
Spotaknie, „Doświadczenia eksperta oceniającego wnioski - w teorii i praktyce”, 27.11.2013, Gliwice

RPK Politechnika Śląska zaprasza na szkolenie, które odbędzie się 27.11.2013 roku w sali 6 Rektoratu Politechniki Śląskiej w Gliwicach, pt.:
„Doświadczenia eksperta oceniającego wnioski- w teorii i praktyce”.
Podczas spotkania  dowiesz się:
-jakie formularze należy wypełnić, aby zostać ekspertem oceniającym KE,
-jak wygląda praca eksperta od strony merytorycznej,
- jak wygląda praca eksperta od strony technicznej (pensja, czas i miejsce ewaluacji).
Głównym prelegentem będzie dr hab. inż. Małgorzata Krzywonos, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Program spotkania i agenda znajdują się w załączeniu. Zapraszamy.

Komunikat zawiera załącznikiProgram_27_11_13.docx

Wiadomość utworzona: 4 listopada 2013 11:06, autor: Agnieszka Wyżgolik
Ostatnia modyfikacja: 4 listopada 2013 11:07, wykonana przez: Agnieszka Wyżgolik

Admin Admin © Politechnika Śląska