18 września 2013
Szkolenie - oferty stażowe i stypendialne oraz poszukiwanie partnerów, 3.10.2013, Gliwice

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu:
„Oferty stażowe i stypendialne w godzinę. Poszukiwanie partnerów do projektu i tworzenie konsorcjum”,
które odbędzie się dn. 03.10.2013 r. w godzinach 10.00 – 12.00 w sali nr 6 w Rektoracie Pol. Śl. przy ul. Akademickiej 2A w Gliwicach.
Szczegółowe informacje oraz kartę zgłoszenia uczestnictwa znajdą Państwo w załączniku.

Komunikat zawiera załącznikiZaproszenie na szkolenie - 03_10_13.pdf

Wiadomość utworzona: 18 września 2013 09:07, autor: Agnieszka Wyżgolik