Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej (CITT) powstało z odpowiedzi na potrzebę stworzenia jednostki służącej promocji współpracy nauki, biznesu i samorządu. Fundamentalnym założeniem aktywności rynkowej Centrum jest takie ukierunkowanie kapitału intelektualnego Politechniki Śląskiej, aby Uczelnia mogła być znaczącym ośrodkiem transferu wiedzy i rozwoju innowacji.
 
Głównym celem funkcjonowania Centrum Innowacji i Transferu Technologii (CITT) jest łączenie Nauki i Biznesu. Zespół Centrum jest przekonany, iż obie strony są w stanie świetnie się dogadać i współpracować dla obustronnych korzyści, potrzebują jedynie pewnego rodzaju mediatora. Transfer technologii to dość skomplikowany i pracochłonny proces, ale jednocześnie przynoszący wiele korzyści dla zainteresowanych stron.
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie www.citt.polsl.pl  
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Centrum Innowacji i Transferu Technologii