Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Aktualne zalecenia w związku z zagrożeniem wywołanym koronawirusem oraz zasady postępowania na Politechnice Śląskiej

Prosimy o zapoznanie się i postępowanie zgodnie z Zarządzeniem nr 65/2020 Rektora Politechniki Śląskiej z 25 marca 2020 r. oraz komunikatami publikowanymi w zakładkach: Dla pracowników, Dla studentów i doktorantów, Zmiany w funkcjonowaniu Uczelni.

Komunikat JM Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 25 marca 2020 r.

Na mocy Zarządzenia nr 65/2020 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 25 marca 2020 r. zostają wprowadzone szczególne środki zapobiegawcze w związku z rosnącym zagrożeniem epidemią koronawirusa COVID-19.

Do 30 kwietnia z możliwością przedłużenia na czas epidemii zastępuje się tradycyjne kształcenie na Politechnice Śląskiej (studia I i II stopnia, doktoranckie, podyplomowe oraz inne formy kształcenia) prowadzeniem zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, niezależnie od tego, czy zostało to przewidziane w programie danego kształcenia.

Uwaga! Od dnia 26 marca do 30 kwietnia ogranicza się obowiązek świadczenia pracy na terenie Uczelni przez pracowników Politechniki Śląskiej.

Do 30 kwietnia 2020 r. z możliwością przedłużenia obowiązuje:
- zakaz organizowania wydarzeń o charakterze otwartym (konferencje, sympozja, wykłady, w tym zajęcia Politechniki Juniora i Seniora, występy artystyczne i inne spotkania tego typu organizowane przez Politechnikę Śląską, a także przez podmioty zewnętrzne), 

- zakaz służbowych wyjazdów zagranicznych oraz krajowych pracowników, doktorantów, studentów i słuchaczy studiów podyplomowych Politechniki,

- zakaz przyjmowania gości zagranicznych na Politechnice Śląskiej  w ramach wymiany służbowej,

- zawieszenie działalności lodowiska „TAFLA” oraz Hali Tenisowej oraz Klubu Malucha Kropka.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z pełną treścią
ZARZĄDZENIA NR 65/2020 REKTORA POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Z DNIA 25 MARCA 2020 R. W SPRAWIE ZAPOBIEGANIA ROZPRZESTRZENIANIU SIĘ WIRUSA COVID-19 WŚRÓD SPOŁECZNOŚCI AKADEMICKIEJ POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ.


Znajdą tam Państwo informacje o zaleceniach i obowiązkach formalno-organizacyjnych spoczywających na wszystkich członkach naszej społeczności akademickiej.


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania publikujemy w zakładce PYTANIA / ODPOWIEDZI.

Zachęcamy również do stałego monitorowania strony internetowej Uczelni, gdzie zamieszczamy wszystkie komunikaty.

Apel MNISW — Działajmy razem przeciwko koronawirusowi!

Wiadomość utworzona: 2020-03-24 21:43, autor Aleksandra Weber
Ostatnia modyfikacja: 2020-03-30 11:19, autor Aleksandra Weber

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej