Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki

RAU0 - Dziekanat Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki

32 2372498 Kierownik Dziekanatu Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.19
e-mail: Bernadeta.Bonio@polsl.pl

Studia stacjonarne - kierunki

32 2372377 Automatyka i Robotyka, Biotechnologia
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.22
e-mail: Alicja.Nierychlewska@polsl.pl
32 2372498 Stypendia doktoranckie, Plany studiów, Akademiki
ul. Akademicka 16, pok.19
e-mail: Bernadeta.Bonio@polsl.pl
32 2372618 Elektronika i Telekomunikacja, Teleinformatyka, Informatyka S2
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.8
e-mail: Ewa.Charczyszyn@polsl.pl
32 2371520 Makrokierunek, studia doktoranckie, Erasmus +
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.24
e-mail: Izabela.Kulczyna@polsl.pl
32 2371874 Informatyka S1, Stypendia S1 i S2 (wszystkie kierunki)
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.23
e-mail: Ewelina.Kaczmarczyk@polsl.pl
32 2371592 Dyplomy, Plany studiów
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.9
e-mail: Karolina.Widerak@polsl.pl

Studia niestacjonarne I i II stopnia

32 2371798 Studia niestacjonarne (wszystkie kierunki)
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.21
e-mail: Maria.Skotnicka@polsl.pl

RAU0 - Prodziekani

32 2371948 Prodziekan ds. Studenckich, dr inż. Katarzyna Mościńska, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.128
32 2371394 Prodziekan ds. Ogólnych, dr inż. Krzysztof Simek,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.128
32 2371947 Prodziekan ds. Organizacji i Rozwoju, dr inż. Krzysztof Tokarz
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.128
32 2371949 Prodziekan ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej
dr hab. inż. Monika Kwoka , Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.128

RAU0 - Biuro Dziekana Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki

32 2371310


32 2372413
Kierownik Biura Dziekana, Gliwice, ul. Akademicka 16, p.129
e-mail: Barbara.Malysiak-Kaczmarczyk@polsl.pl,
e-mail: rau@polsl.pl,
Fax
32 2371968 Biuro Dziekana, e-mail: Beata.Mryka@polsl.pl, pok.130
32 2371790 Biuro Dziekana, e-mail: Maria.Skory@polsl.pl, pok.19
32 2371946 Biuro Dziekana, e-mail: Boguslawa.Kubosz@polsl.pl, pok.130
32 2371292 Biuro Dziekana, e-mail: Nina.Rys@polsl.pl, pok.130
32 2371244 Biuro Dziekana: Specjalista finansowy-Pełnomocnik Kwestora,
e-mail: Malgorzata.Gielarowska-Kosior@polsl.pl, pok. 125
32 2371700
32 2371406
Dyrektor Administracyjny Wydziału,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 132
e-mail: Jaroslaw.Homa@polsl.pl
32 2372498 Kierownik Dziekanatu Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.19
e-mail: Bernadeta.Bonio@polsl.pl
32 2372008 Biblioteka Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.224
e-mail: Anna.Obrzut@polsl.pl

RAU1 - Instytut Automatyki

32 2371051
32 2371553
32 2372309
Sekretariat, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.534
e-mail: rau1@polsl.pl
32 2372127 Fax, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.535
32 2372176
32 2371165
Zakład Sterowania i Robotyki, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.931
Fax
32 2372398 Zakład Pomiarów i Systemów Sterowania, Gliwice,
ul. Akademicka 16, pok.303
32 2371539 Zakład Inżynierii Systemów, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.432
32 2371473 Zakład Urządzeń i Układów Automatyki, Gliwice,
ul. Akademicka 16, pok.226

RAU2 - Instytut Informatyki

32 2372151
32 2372405
Sekretariat, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.516
e-mail: rau2@polsl.pl
32 2372733 Fax, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.515
32 2371581 Dział Spraw Osobowych, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.515
32 2371817 Dział Księgowy, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.512
32 2371339 Zakład Teorii Informatyki, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.408
32 2371339 Zakład Grafiki, Wizji i Symulacji Komputerowej, Gliwice,
ul. Akademicka 16, pok.408
32 2372669 Zespół Mikroinformatyki i Teorii Automatów Cyfrowych, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.310
32 2372705 Zespół Oprogramowania, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.505
32 2372171 Zespół Teorii i Projektowania Systemów Komputerowych, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.413
32 2372835 Zespół Urządzeń Informatyki, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.510

RAU3 - Instytut Elektroniki

32 2371495
32 2371529
Sekretariat, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.736
e-mail: rau3@polsl.pl
32 2372225 Fax, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.736
32 2372008 Biblioteka, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.220
32 2372004
32 2372022
Kierownik Zakładu Elektroniki Biomedycznej, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.834, pok.747
32 2371333 Kierownik Zakładu Podstaw Elektroniki, Gliwice,
ul. Akademicka 16, pok.720
32 2371157 Kierownik Zakładu Telekomunikacji, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.810
32 2371621 Kierownik Zakładu Teorii Obwodów i Sygnałów,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.809
32 2372461 Kierownik Zakładu Układów Cyfrowych i Mikroprocesorowych, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.713
32 2372264 Kierownik Zakładu Mikroelektroniki i Nanotechnologii,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.607
32 2371632 Zespół Mikroeletroniki i Nanotechnologii,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.621

Administracja obiektu dydaktycznego

32 2371406 Administracja, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.12,
e-mail: Janina.Brzyska@polsl.pl
Administracja, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.13,
e-mail: Michal.Stypolkowski@polsl.pl
Dyrektor Administracyjny Wydziału, Gliwice,
ul. Akademicka 16 pok. 132,
e-mail: Jaroslaw.Homa@polsl.pl
32 2371611 Portiernia, Gliwice, ul. Akademicka 16
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki