Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki

RAU - Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki

32 2371310


Kierownik Biura Dziekana, Barbara Małysiak-Kaczmarczyk,
e-mail: Barbara.Malysiak-Kaczmarczyk@polsl.pl,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 128
e-mail: rau@polsl.pl,
32 2371946 Biuro Dziekana, Urszula Jadczak,
e-mail: Urszula.Jadczak@polsl.pl, pok.128
32 2371968 Biuro Dziekana, Beata Mryka,
e-mail: Beata.Mryka@polsl.pl, pok.130
32 2371946 Biuro Dziekana, Bogusława Słowak,
e-mail: Boguslawa.Slowak@polsl.pl, pok.128
32 2371581 Biuro Dziekana, Katarzyna Chałubiec,
e-mail: Katarzyna.Chalubiec@polsl.pl, pok.515
32 2371947 Biuro Dziekana, Grzegorz Studziński,
e-mail: Grzegorz.Studzinski@polsl.pl, pok.131
32 2371051 Biuro Dziekana, Sekretariat Rady Dyscypliny Automatyka, Elektronika i Elektrotechnika; Elżbieta Gajda,
e-mail: Elzbieta.Gajda@polsl.pl, pok. 533
32 2371790 Biuro Dziekana, Sekretariat Rady Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja; Maria Skory,
e-mail: Maria.Skory@polsl.pl, pok. 516
32 2371292 Biuro Dziekana, Sekcja finansowa, Nina Ryś-Protas,
e-mail: Nina.Rys-Protas@polsl.pl, pok. 125
32 4003091 Biuro Dziekana, Sekcja finansowa, Anna Łucka-Babiarz,
e-mail: Anna.Lucka-Babiarz@polsl.pl, pok. 125
32 2372757 Biuro Dziekana, Sekcja finansowa, Agata Cudak-Tutajewicz,
e-mail: Agata.Cudak-Tutajewicz@polsl.pl, pok. 735
32 2371817 Biuro Dziekana, Sekcja finansowa, Danuta Stech,
e-mail: Danuta.Stech@polsl.pl, pok. 512
32 2371517 Biuro Dziekana, Sekcja finansowa, Małgorzata Nierychlewska,
e-mail: Malgorzata.Nierychlewska@polsl.pl, pok. 633
32 2371700
32 2371406
Kierownik Administracyjny Wydziału, Jarosław Homa,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 129,
e-mail: Jaroslaw.Homa@polsl.pl
32 2371406 Administracja Budynku, Janina Brzyska,
e-mail: Janina.Brzyska@polsl.pl, pok. 12
32 2371406 Administracja Budynku, Michał Stypółkowski,
e-mail: Michal.Stypolkowski@polsl.pl, pok. 13
32 2371908 Sekcja techniczno-informatyczna, Wojciech Wojtowicz,
e-mail: Wojciech.Wojtowicz@polsl.pl, pok. 15
32 2371908 Sekcja techniczno-informatyczna, Sławomir Bednarz,
e-mail: Slawomir.Bednarz@polsl.pl, pok. 15
32 2371908 Sekcja techniczno-informatyczna, Witold Warzecha,
e-mail: Witold.Warzecha@polsl.pl, pok. 15
32 2371908 Sekcja techniczno-informatyczna, Edward Szumiński,
e-mail: Edward.Szuminski@polsl.pl, pok. 15
32 2372008 Biblioteka Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 224
32 2371611 Portiernia, ul. Akademicka 16

RAU - Prodziekani

32 2371949 Prodziekan ds. Współpracy i Rozwoju, dr hab. inż. Dariusz Mrozek, prof. PŚ, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.130,
e-mail: Dariusz Mrozek@polsl.pl
32 2371948 Prodziekan ds. Kształcenia, dr inż. Katarzyna Mościńska, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.127,
e-mail: Katarzyna Moscinska@polsl.pl
32 2371394 Prodziekan ds. Infrastruktury i Organizacji, dr hab. inż. Dariusz Bismor, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.130,
e-mail: Dariusz.Bismor@polsl.pl

RAU - Pełnomocnicy

32 2371244 Pełnomocnik Rektora ds. kontrolingu: mgr Małgorzata Gielarowska-Kosior, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 126, e-mail: Malgorzata.Gielarowska-Kosior@polsl.pl
32 2371948 Pełnomocnik Rektora ds. studenckich: dr inż. Katarzyna Mościńska, Gliwice, ul. Akademicka 16,pok. 127,
e-mail: Katarzyna.Moscinska@polsl.pl

RD1-9 BOSG4 - Biuro Obsługi Studentów 4 Gliwice

RAU1 - Katedra Inżynierii i Biologii Systemów (KliBS)

32 2372738
Kierownik Katedry - Prof. dr hab. inż. Fujarewicz Krzysztof, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.432
32 2371539 Sekretariat Katedry - Aleksandra Szczerbik,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.431

RAU2 - Katedra Pomiarów i Systemów Sterowania (KPiSS)

32 2372398 Kierownik Katedry - Prof. dr hab. inż. Pawełczyk Marek,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.305
32 2372398 Sekretariat Katedry - Hanna Nowak,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.304
32 2372127 Sekretariat Katedry - Laura Frydrychowska,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.534

RAU3 - Katedra Automatyki i Robotyki (KAiR)

32 4003054 Kierownik Katedry - Prof. dr hab. inż. Czornik Adam,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 532
32 2371473 Sekretariat Katedry - Anna Obrzut,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.226

RAU4 - Katedra Inżynierii i Analizy Eksploracyjnej Danych (KIiAED)

32 2372144 Kierownik Katedry - Prof. dr hab. inż. Polańska Joanna,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 536
32 2372463 Sekretariat Katedry - Katarzyna Fabiś,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.437

RAU5 - Katedra Algorytmiki i Oprogramowania (KAiO)

32 2372253 Kierownik Katedry - Prof. dr hab. inż. Deorowicz Sebastian,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 508
32 2372705 Sekretariat Katedry - Helena Ślusarczyk, Aleksandra Skórczyńska, Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.505

RAU6 - Katedra Grafiki, Wizji Komputerowej i Systemów Cyfrowych (KGWiSC)

32 2371785 Kierownik Katedry - Dr hab. inż. Agnieszka Szczęsna,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 621
32 2372669 Sekretariat Katedry - p. Ewelina Czyż,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok.310

RAU7 - Katedra Informatyki Stosowanej (KIS)

32 2372332 Kierownik Katedry - Dr hab. inż. Mrozek Dariusz,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 404
32 2371339 Sekretariat Katedry - Dorota Huget,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 408

RAU8 - Katedra Systemów Rozproszonych i Urządzeń Informatyki (KSRiUI)

32 2372835 Kierownik Katedry - Prof. dr hab. inż. Kwiecień Andrzej,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 511
32 2372835 Sekretariat Katedry - Małgorzata Gładysz,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 510

RAU9 - Katedra Sieci i Systemów Komputerowych (KSiSK)

32 2372171 Kierownik Katedry - Prof. dr hab. inż. Chydziński Andrzej,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 412
32 2372151 Sekretariat Katedry - Magdalena Szczechura,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 514

RAU10 - Katedra Cybernetyki, Nanotechnologii i Przetwarzania Danych (KCNiPD)

32 2372004 Kierownik Katedry - Prof. dr hab. inż. Łęski Jacek,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 734
32 2372022 Sekretariat Katedry - Łucja Lewandowska,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 747

RAU11 - Katedra Elektroniki, Elektrotechniki i Mikroelektroniki (KEEiM)

32 2371333 Kierownik Katedry - Dr hab. inż. Filus Zdzisław,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 720
32 2371529 Sekretariat Katedry - Beata Bielawny,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 736

RAU12 - Katedra Systemów cyfrowych (KSC)

32 2372286 Kierownik Katedry - Prof. dr hab. inż. Kania Dariusz,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. CK-2
32 2371495 Sekretariat Katedry - Małgorzata Małożewska,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 736

RAU13 - Katedra Telekomunikacji i Teleinformatyki (KTiT)

32 2371495 Kierownik Katedry - Dr hab. inż. Izydorczyk Jacek,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 810
32 2371495 Sekretariat Katedry - Andrzej Kukiełka,
Gliwice, ul. Akademicka 16, pok. 820
Admin © Politechnika Śląska
 
Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Deklaracja dostępności serwisu
Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki