W naszym nadmorskim ośrodku wypoczynkowym w Jastrzębiej Górze oferujemy Państwu noclegi w 12-tu domkach letniskowych typu „BRDA”. Każdy domek składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i dwóch sypialni na piętrze. Posiada również wyposażony w meble ogrodowe taras.

        Ponadto proponujemy 12 miejsc noclegowych w dwuosobowych pokojach w willi „Krysia”. W każdym z pokoi w willi jest możliwość zakwaterowania dodatkowej osoby. Na piętrze znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny. Na terenie ośrodka znajduje się parking, plac zabaw dla dzieci, świetlica, grill. Zarówno w domkach, jak i w pokojach w willi jest telewizja i internet.

      W domkach typu “Brda” o numerach 1, 2, 3 i 4 istnieje możliwość pobytu ze zwierzętami pod warunkiem usuwania pozostawionych przez zwierzęta nieczystości oraz zachowania należytych środków bezpieczeństwa.


           

     

   

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Witamy