z dniem 21 czerwca 2017 zgodnie z pismem okólnym nr. 27/16/17 rektora politechniki śląskiej nastąpiły zmiany w regulaminie postepowania pojednawczego zakładowej komisji pojednawczej politechniki śląskiej .

 Pismo Okólne nr 27/16/17

 Regulamin Komisji Pojednawczej.pdf

Związek Nauczycielstwa Polskiego
                  w Politechnice Śląskiej

UWAGA !!   są dwa wolne miejsca

Zaprasza  na dziewięciodniową  wycieczkę
w dniach 12.08.2017 do 20.08.2017
biurem        turystycznym „ANITOUR”

 ZARNOGÓRA – jeden z najpiękniejszych krajów w Europie. Nazwa jest odzwierciedleniem górzystego ukształtowania. Dlatego niemal każda droga Czarnogóry jest drogą widokową. Piękne jest też wybrzeże od północy zaczynające się malowniczą Boką Kotorską – największą zatoką na Adriatyku. Dalej na południe ciągną się łagodne zatoki z piaszczystymi plażami i średniowiecznymi miasteczkami. Wzgórza usiane ruinami weneckich i tureckich zamków, stare prawosławne monastyry ukryte w zagajnikach, świadczą o bogatej historii Czarnogóry – kraju gdzie styka się Wschód z Zachodem. To tylko niektóre atrakcje i jeden z atutów „nieoszlifowanego diamentu” jak bywa nazywana Czarnogóra pomimo skromnej jeszcze bazy turystycznej -  „Przyjedź tu zanim powrócą tłumy”.

 CZARNOGÓRA program ZNP.pdf

CZARNOGÓRA program ZNP.docx 

 

 

 

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Strona domowa ZNP Pol. Śl.