Pomiń łącza nawigacji
Materiały na Senat
Jednostki
Centrum Wyszukiwania
Wiadomości Wydziału Transportu: Czasopismo „Scientific Journal of Silesian University of Technology. Series Transport” zostało przyjęte do bazy Web of Science

Tytuł

Treść

Decyzją międzynarodowych ekspertów redagowane na Wydziale Transportu, pod kierunkiem redaktora naczelnego dr. hab. inż. Piotra Czecha, prof. nadzw. PŚ, i wydawane przez Wydawnictwo Politechniki Śląskiej czasopismo „Scientific Journal of Silesian University of Technology. Series Transport” (SJSUT.ST) zostało zaindeksowane w bazie Emerging Sources Citation Index (ESCI) wchodzącej w skład największej światowej bazy Web of Science.
Baza, podobnie jak SCIE, SSCI i AHCI, jest częścią Web of Science Core Collection.
Więcej o bazie można znaleźć na stronie internetowej:
wokinfo.com/products_tools/multidisciplinary/esci/,
natomiast o czasopiśmie:
sjsutst.polsl.pl/.

SJSUT.ST jest pierwszym wydawanym przez Wydawnictwo Politechniki Śląskiej czasopismem przyjętym do bazy Web of Science.

Wygasa

Jednostka

RT

ObrazekWybieralny