Firma Pepco to europejska sieć dyskontów. Posiada ponad 700 sklepów w Polsce, ponad 900 pracowników oraz ponad 8 milionów klientów miesięcznie. Aktualnie poszukuje stażystów do:

RETAIL MANAGEMENT PROGRAM

ZADANIA:

Jest to dwuletni program stażowy skierowany do studentów ostatniego roku studiów oraz absolwentów. Jego celem jest poznanie międzynarodowej firmy z branży handlowej od podstaw. W trakcie programu zapoznasz się z funkcjonowaniem różnych działów i obowiązkami na różnych stanowiskach. Rozpoczniesz od pracy w sklepie, sprawdzisz się w roli kierownika, poznasz pracę Centrum Dystrybucji oraz wszystkich działów w Centrali Pepco. Będziesz realizował ciekawe projekty międzynarodowe, a także weźmiesz udział w szkoleniach rozwojowych. Wszystko przy wsparciu doświadczonego mentora.

OFERTA:

·        Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w branży retail

·        Naukę w miejscu pracy poprzez realizację konkretnych projektów, dzięki którym poznasz działanie naszego biznesu

·        Rozwój zawodowy i osobisty, w tym rozwój umiejętności managerskich

·        Ścisłą współpracę z ekspertami z różnych obszarów

·        Program wdrożenia, w którym uczestniczyć będą nasi specjaliści i kierownicy

·        Zdobycie doświadczenia w zarządzaniu ludźmi poprzez objęcie roli kierownika sklepu

·        Wsparcie doświadczonego mentora

·        Umowę o pracę

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

OCZEKIWANIA:

·        Studenci ostatniego roku lub absolwenci do roku po ukończeniu studiów

·        Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2)

·        Możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze

·        Mobilność na terenie całego kraju – otwartość na zamieszkanie przez kilka miesięcy w innym mieście

·        Komunikatywność

·        Umiejętność pracy w zespole

Zapoznaj się z ofertą i zgłoś się wypełniając formularz rejestracyjny na stronie FUNDACJI ROZWOJU TALENTÓW:

aktualizacja  A.J. 21.03.2017