Rekrutacja w roku akademickim 2017/2018


Podstawowe informacje:

Rekrutacja prowadzona jest zgodnie z harmonogramem, dostępnym na stronie internetowej pod adresem: http://rekrutacja.polsl.pl/Strony/Harmonogram.aspx.

Rekrutacja na Politechnice Śląskiej prowadzona jest za pomocą Systemu Obsługi Rekrutacji (zwanego w skrócie SOREK). Do skorzystania z systemu wymagane jest połączenie z siecią Internet, przeglądarka WWW (z włączoną obsługą cookies i odblokowanymi wyskakującymi okienkami), czytnik dokumentów w formacie pdf (zalecany Adobe Acrobat Reader) i drukarka. W trakcie rejestracji kandydaci będą zobowiązani do podania adresu poczty elektronicznej i numeru telefonu kontaktowego.

Kandydaci, którzy nie mają technicznych możliwości elektronicznej rejestracji, mogą dokonać rejestracji w siedzibie Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.

Komunikaty:

Ważne linki:ostatnia aktualizacja: 05.06.2017
(to)

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Rekrutacja