Godziny  urzędowania Dziekanatu w Zabrzu .

Poniedziałek  9.30 -14.00

Wtorek 7.45-13.00

  Środa 11.15-16.00

Czwartek 9.30-14.00

Piątek Dziekanat Nieczynny

W Soboty zjazdowe 7.30-13.30

 

 

Biuro obsługi studentów w Katowicach

Wtorek 7.45-13.00

  Środa 11.15-16.00

Czwartek 9.30-14.00

Piątek 9.30 -14.00

W Soboty zjazdowe 7.30-13.30

    

 

Prodziekan d/s  studenckich

dr hab. Aleksandra Kuzior, prof. nzw. w Pol. Śl.


 

 

Kierownik Dziekanatu:   mgr Barbara Czabanka    tel.32-277-73-15 p.101

 

Pracownicy Dziekanatu w Zabrzu:

 

Dziekanat studiów podyplomowych

 pokój 117  tel 32-277-73-17

mgr Ewa Honisz      ewa.honisz@polsl.pl

 

Dziekanat pokój 124 A    tel.32-277-73-42   

  inż. Beata Batejko                 beata.batejko@polsl.pl 

          Edyta Sroga                    edyta.sroga@polsl.pl

 Dyplomy ukończenia studiów - wszystkie kierunki i typy studiów w Zabrzu

Faktury

Kierunki studiów :   -analityka biznesowa

                               - zarządzanie projektami

                               - socjologia

 

 

Dziekanat pokój 124     tel.32-277-73-10 

 

 mgr Joanna Mryka                   joanna.mryka@polsl.pl

 

  lic. Małgorzata Małożewska    malgorzata.malozewska@polsl.pl

Kierunek studiów:  - administracja

                                - logistyka

 

Dziekanat pokój 126    tel.32-277-73-14 i 32-277-73-80     

Kierunek studiów :    - zarządzanie

                                   - zarządzanie i inżynieria produkcji

   - Studia doktoranckie

   - Stypendia

  - Akademiki

  mgr Agnieszka Grygiel        agnieszka.grygiel@polsl.pl

 mgr inż. Małgorzata Włoch   malgorzata.wloch@polsl.pl

 mgr inż. Anna Jenda             ajenda@polsl.pl

 

 

Dziekanat Katowice:  tel  32 603 42 67

 

 

 

 mgr Mariola Piechaczek     mariola.piechaczek@polsl.pl


 

- Zarządzanie stacjonarne I stopnia

 

- Logistyka stacjonarne I stopnia

 

 

 

Komisja Rekrutacyjna tel. 32 277 74 14, 32 277 74 15

e-mail: roz@polsl.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

ostatnia aktualizacja 10.10.2017 r BC

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Dziekanat