NAUCZYCIELE AKADEMICCY
   
Prof. dr hab. inż. Marian DOLIPSKI tel. 237-2475 p.411
  e-mail: Marian.Dolipski@polsl.pl
   
Prof. dr hab. inż. Marek JASZCZUK tel. 237-2124 p.639
  e-mail: Marek.Jaszczuk@polsl.pl
 
Dr hab. inż. Piotr CHELUSZKA tel. 237-2256 p.408
Prof. nzw. Pol. Śl. e-mail: Piotr.Cheluszka@polsl.pl

Dr hab. inż. Krzysztof FILIPOWICZ tel. 237-2758 p.441
e-mail: Krzysztof.Filipowicz@polsl.pl
   
Dr inż. Daniel ADAMECKI tel. 237-2234 p.209
e-mail: Daniel.Adamecki@polsl.pl
   
Dr inż. Wojciech GRZEGORZEK tel. 237-2234 p.208
  e-mail: Wojciech.Grzegorzek@polsl.pl
   
Dr inż. Przemysław GRZESICA tel. 237-2632 p.402
  e-mail: Przemyslaw.Grzesica@polsl.pl
   
Dr inż. Jan KANIA tel. tel. 237-2707 p.407
  e-mail: Jan.Kania@polsl.pl
   
Dr inż. Mariusz KUCZAJ tel. 237-2157 p.445
e-mail: Mariusz.Kuczaj@polsl.pl

Dr inż. Maciej KWAŚNY tel/fax. 237-1584 p.447A
e-mail: Maciej.Kwasny@polsl.pl

Dr inż. Rajmund MANN tel. 237-2113 p.415
  e-mail: Rajmund.Mann@polsl.pl
   
Dr inż. Józef MARKOWICZ tel. 237-2632 p.401
  e-mail: Jozef.Markowicz@polsl.pl
   
Dr inż. Arkadiusz PAWLIKOWSKI tel. 237-1192 p.403
e-mail: Arkadiusz.Pawlikowski@polsl.pl

Dr inż. Marek PROFASKA tel. 237-2317 p.248
  e-mail: Marek.Profaska@polsl.pl
   
Dr inż. Eryk REMIORZ tel. 237-1444 p.413
  e-mail: Eryk.Remiorz@polsl.pl
   
Dr inż. Piotr SOBOTA tel. 237-2392 p.407A
  e-mail: Piotr.Sobota@polsl.pl
 
 
Dr inż. Michał STAWOWIAK tel. 237-2432 p.444
e-mail: Michal.Stawowiak@polsl.pl
Dr inż. Andrzej WIECZOREK tel. 237-2180 p.447
  e-mail: Andrzej.N.Wieczorek@polsl.pl
   
Dr inż. Marcel ŻOŁNIERZ tel. 237-2432 p.443
  e-mail: Marcel.Zolnierz@polsl.pl
   
Mgr inż. Grzegorz GŁUSZEK tel. 237-1444 p.414
e-mail: Grzegorz.Gluszek@polsl.pl

Mgr inż. Anna KULCZYCKA tel. 237-2725 p.442
  e-mail: Anna.Kulczycka@polsl.pl
   

 

UCZESTNICY STUDIÓW DOKTORANCKICH
   
Mgr inż. Anna BUJNOWSKA tel. 237-1444 p.414
e-mail: Anna.Bujnowska@polsl.pl
 Mgr inż. Agata BUCHCIK tel. 237-2432 p.443

e-mail: Agata.Buchcik@polsl.pl

Mgr inż. Jacek GAWLIK tel.tel. 237-2532 p.406
e-mail: Jacek.Gawlik@polsl.pl

Mgr inż. Jakub KRÓLAK tel.237-1721 p.405
e-mail: Jakub.Krolak@polsl.pl

 Mgr inż. Amadeus JAGIEŁA-ZAJĄC  tel.237-2532 p.406
   e-mail: Amadeus.Jagiela-Zajac@polsl.pl

 

PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI
   
Mgr Barbara KWIECIEŃ tel. 237-20-52 p.244
  e-mail: Barbara.Kwiecien@polsl.pl
   
Inż. Barbara CZOP tel. 237-12-74 p.245

e-mail: Barbara.Czop@polsl.pl



PRACOWNICY INŻYNIERYJNO-TECHNICZNI
   
Andrzej DROŹDZIOK tel. 237-21-02 p.446
  e-mail: Andrzej.Drozdziok@polsl.pl
   
   
Stanisław KLUZ tel. 237-24-65 p.404
e-mail: Stanislaw.Kluz@polsl.pl

   SENIORZY

Dr inż. Grzegorz BOBKOWSKI
Dr inż. Jan BĄK
Dr inż. Alfred CARBOGNO
Dr hab. inż. Jacek CZAPLICKI
Dr inż. Tadeusz GIZA
Dr hab. inż. Aleksander KOWAL
Dr inż. Jerzy KUCZYŃSKI
Dr inż. Lidia KUMOR-KUCZYŃSKA
Dr inż. Stanisław MIKUŁA
Dr inż. Grażyna OBER
Inż. Alojzy OPPELT
Mgr inż. Jan OSADNIK
Prof. dr  inż. Włodzimierz SIKORA
Prof. dr hab. inż. Antoni SKOĆ
Dr inż. Jacek SPAŁEK
Dr inż. AndrzejSTUDZINSKI
Dr hab. inż. Stanisław SZWEDA
Prof. dr hab. inż. Stanisław ŚCIESZKA
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Pracownicy