NAUCZYCIELE AKADEMICCY
   
Prof. dr hab. inż. Marian DOLIPSKI tel. 237-21-13 p.411
  e-mail: Marian.Dolipski@polsl.pl
   
Prof. dr hab. inż. Marek JASZCZUK tel. 237-21-24 p.639
  e-mail: Marek.Jaszczuk@polsl.pl
 
Dr hab. inż. Piotr CHELUSZKA tel. 237-22-56 p.408
Prof. nzw. Pol. Śl. e-mail: Piotr.Cheluszka@polsl.pl

Dr hab. inż. Jacek CZAPLICKI tel. 237-18-13 p.215
Prof. nzw. Pol. Śl. e-mail: Jacek.Czaplicki@polsl.pl
   
Dr hab. inż. Krzysztof FILIPOWICZ tel. 237-27-58 p.441
Prof. nzw. Pol. Śl. e-mail: Krzysztof.Filipowicz@polsl.pl

 

Dr hab. inż. Stanisław SZWEDA tel. 237-26-32 p.401
Prof. nzw. Pol. Śl. e-mail: Stanislaw.Szweda@polsl.pl
   
Dr inż. Grzegorz BOBKOWSKI tel. 237-27-58 p.447
e-mail: g.bobkowski@panova.com.pl
   
Dr inż. Tadeusz GIZA tel. 237-14-44 p.412
  e-mail: Tadeusz.Giza@polsl.pl
   
Dr inż. Wojciech GRZEGORZEK tel. 237-22-34 p.208
  e-mail: Wojciech.Grzegorzek@polsl.pl
   
Dr inż. Przemysław GRZESICA tel. 237-24-32 p.444
  e-mail: Przemyslaw.Grzesica@polsl.pl
   
Dr inż. Jan KANIA tel. tel. 237-27-07 p.407
  e-mail: Jan.Kania@polsl.pl
   
Dr inż. Mariusz KUCZAJ tel. 237-27-58 p.441
e-mail: Mariusz.Kuczaj@polsl.pl

Dr inż. Maciej KWAŚNY tel/fax. 237-15-84 p.447A
e-mail: Maciej.Kwasny@polsl.pl

Dr inż. Rajmund MANN tel. 237-14-44 p.415
  e-mail: Rajmund.Mann@polsl.pl
   
Dr inż. Józef MARKOWICZ tel. 237-26-32 p.402
  e-mail: Jozef.Markowicz@polsl.pl
   
Dr inż. Arkadiusz PAWLIKOWSKI tel. 237-11-92 p.403
e-mail: Arkadiusz.Pawlikowski@polsl.pl

Dr inż. Marek PROFASKA tel. 237-23-17 p.248
  e-mail: Marek.Profaska@polsl.pl
   
Dr inż. Eryk REMIORZ tel. 237-14-44 p.413
  e-mail: Eryk.Remiorz@polsl.pl
   
Dr inż. Piotr SOBOTA tel. 237-21-13 p.407A
  e-mail: Piotr.Sobota@polsl.pl
 
 
Dr inż. Michał STAWOWIAK tel. 237-13-51 p.203
e-mail: Michal.Stawowiak@polsl.pl

Dr inż. Andrzej WIECZOREK tel. 237-21-80 p.447
  e-mail: Andrzej.Wieczorek@polsl.pl
   
Dr inż. Marcel ŻOŁNIERZ tel. 237-22-34 p.209
  e-mail: Marcel.Zołnierz@polsl.pl
   
Mgr inż. Daniel ADAMECKI tel. 237-20-80 p.210
  e-mail: Daniel.Adamecki@polsl.pl
   
Mgr inż. Grzegorz GŁUSZEK  tel. 237-22-56 p.414

e-mail: Grzegorz.Gluszek@polsl.pl


Mgr inż. Krzysztof TWARDOCH tel. 237-24-32 p.444
  e-mail: Krzysztof.Twardoch@polsl.pl
   
 SENIORZY
   
Dr inż. Jan BĄK tel. 237-24-65 p.407
e-mail:

Dr inż. Alfred CARBOGNO tel. 237-24-54;  p.211
  e-mail: Alfred.Carbogno@polsl.pl
   
Dr hab. inż. Aleksander KOWAL
Prof. nzw. Pol. Śl.

Dr inż. Lidia KUMOR-KUCZYŃSKA tel. 237-25-32 p.406
e-mail: Lidia.Kumor-Kuczynska@polsl.pl

Dr inż. Jerzy KUCZYŃSKI

tel. 237-27-13 p.406
e-mail:

Dr inż. Stanisław MIKUŁA tel. 237-27-25 p.442
  e-mail: Stanislaw.Mikula@polsl.pl
   
Dr inż. Grażyna OBER tel. 237-25-32 p.406
e-mail:Grazyna.Ober@polsl.pl

Mgr inż. Jan OSADNIK tel. 237-14-44 p.414
e-mail:Jan.Osadnik@polsl.pl

Doc. dr inż. Jan RYNIK

tel. 322703876


Prof. dr hab. inż. Antoni SKOĆ tel. 237-21-57 p.445
  e-mail: Antoni.Skoc@polsl.pl
   
Prof. dr hab. inż. Stanisław ŚCIESZKA tel. 237-19-79 p.212
e-mail: Stanislaw.Scieszka@polsl.pl

Dr inż. Jacek SPAŁEK e-mail: Jacek.Spalek@polsl.pl
 
 
Dr inż. Andrzej STUDZIŃSKI

e-mail: Andrzej.Studzinski@polsl.pl


Dr inż. Alfred TRONT
   
Inż. Alojzy OPPELT tel. 237-18-37 hala
 

e-mail: Alojzy.Oppelt@polsl.pl

 

   
UCZESTNICY STUDIÓW DOKTORANCKICH
   
Mgr inż. Anna BUJNOWSKA tel. 237-14-44 p.414
e-mail: Anna.Bujnowska@polsl.pl
 Mgr inż. Beata BORSKA tel. 237-25-32 p.406
e-mail: Beata.Borska@polsl.pl
   
Mgr inż. Jacek GAWLIK tel.tel. 237-20-80 p.210
e-mail: Jacek.Gawlik@polsl.pl

Mgr inż. Jakub KRÓLAK tel.237-24-32 p.443
e-mail: Jakub.Królak@polsl.pl

Mgr inż. Anna KULCZYCKA tel. 237-26-44 p.213
  e-mail: Anna.Kulczycka@polsl.pl
   
   
   
PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI
   
Mgr Barbara KWIECIEŃ tel. 237-20-52 p.244
  e-mail: Barbara.Kwiecien@polsl.pl
   
PRACOWNICY INŻYNIERYJNO-TECHNICZNI
   
Andrzej DROŹDZIOK tel. 237-21-02 p.446
  e-mail: Andrzej.Drozdziok@polsl.pl
   
Regina GRYCHTOŁ tel. 237-18-13 p.214
  fax. 237-26-44
  e-mail: Regina.Grychtol@polsl.pl
   
Stanisław KLUZ tel. 237-24-65 p.404
e-mail: Stanislaw.Kluz@polsl.pl

Dorota MATLIŃSKA tel. 237-12-74 p.245
  fax: 237-15-95
  e-mail: Dorota.Matlinska@polsl.pl
   
Wydarzenia
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Pracownicy