10 lipca 2017
UWAGA studenci odbywający praktykę!

W związku z urlopem Koordynatora Dziekana ds. Praktyk Studenckich mgr. Andrzej Kowalika prosimy o dostarczenie i odbiór umów o praktyki oraz pism zaliczających praktykę do dnia 18 lipca 2017 r. Kolejny termin, w jakim możliwe załatwienie spraw dotyczących praktyk to 1 sierpnia 2017 r. (całość spraw praktyk będzie załatwiana przez dr. inż. Janusza Guzika).

Wiadomość utworzona: 10 lipca 2017 11:37, autor: Mariusz Przybylski

Komunikaty Wydziału Elektrycznego