9 czerwca 2017
Programy stażowe Biura Karier Studenckich

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą udziału w Programach staży przemysłowych organizowanych we współpracy Politechniki Śląskiej z przedsiębiorstwami w ramach wzmacniania praktycznych elementów kształcenia.

Kliknij na nazwę firmy, żeby zobaczyć jej ofertę: Aiut, FCA Poland, GMMP.

Program "Inżynier XXI wieku" koordynowany jest przez Biuro Karier Studenckich, które udziela zainteresowanym wszelkich informacji dotyczących realizacji Programów stażowych w przedsiębiorstwach oraz wspiera kandydatów biorących udział w procesie rekrutacyjnym, min. w przygotowaniu atrakcyjnych dokumentów aplikacyjnych.

Barbara Odoszewska

Wiadomość utworzona: 9 czerwca 2017 10:28, autor: Mariusz Przybylski