NAUCZYCIELE AKADEMICCY

Dr hab. inż. Stanisław DUŻY, prof. nzw. Pol. Śl.

tel. 32 237-18-23 pokój 471

Kierownik Katedry

e-mail: Stanislaw.Duzy@polsl.pl

Dr hab. inż. Roman ŚCIGAŁA

tel. 32 237-16-96 pokój 872

Zastępca kierownika

e-mail:Roman.Scigala@polsl.pl

Prof. dr hab. inż. Piotr STRZAŁKOWSKI

tel. 32 237-16-96 pokój 873, 467

e-mail: Piotr.Strzalkowski@polsl.pl

Dr hab. inż. Henryk KLETA, prof. nzw. Pol. Śl. 

 tel. 32 237-13-58 pokój 470

 

 e-mail:Henryk.Kleta@polsl.pl

Dr inż. Grzegorz DYDUCH

 tel. 32 237-14-70 pokój 863

e-mail:Grzegorz.Dyduch@polsl.pl

Dr inż. Patrycja JARCZYK

tel. 32 237-29-35 pokój 473
e-mail:Patrycja.Jarczyk@polsl.pl

Dr inż. Marek JENDRYŚ

tel. 32 237-29-59 pokój 472

e-mail:Marek.Jendrys@polsl.pl

 

 

Dr inż. Marek KRUCZKOWSKI

tel. 32 237-13-74 pokój 866

e-mail:Marek.Kruczkowski@polsl.pl

Dr inż. Grzegorz SMOLNIK

tel. 32 237-29-35 pokój 473

 

e-mail:Grzegorz.Smolnik@polsl.pl

 Dr inż. Grzegorz STACHA

 tel. 32 237-14-70 pokój 863

e-mail: Grzegorz.Stacha@polsl.pl

Dr inż. Katarzyna SZAFULERA

tel. 32 237-16-96 pokój 873

e-mail:Katarzyna.Szafulera@polsl.pl

Dr inż. Krzysztof TOMICZEK

tel. 32 237-21-69 pokój 864

 

e-mail:Krzysztof.Tomiczek@polsl.pl

 

 

UCZESTNICY STUDIÓW DOKTORANCKICH

 

 

Mgr inż. Dagmara DYLEWICZ

tel. 32 237-14-32 pokój 872

e-mail: Dagmara.Dylewicz@polsl.pl

Mgr inż. Sandra UTKO

e-mail:Sandra.Utko@polsl.pl

PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI

 

 

Biuro Katedry

tel. 32 237-12-38 pokój 465

 mgr Agata MILIAN

e-mail:agata.milian@polsl.pl

 

 

PRACOWNICY INŻYNIERYJNO-TECHNICZNI

Inż. Piotr DOMŻOŁ

tel. 32 237-24-76 pokój 881

 

e-mail:Piotr.Domzol@polsl.pl

 

 

 

 

EMERYTOWANI NAUCZYCIELE AKADEMICCY

Prof. zw. dr hab. inż. Mirosław CHUDEK, dr h.c. 

 Dziekan Senior

Prof. dr hab. inż. Zenon SZCZEPANIAK

Prof. dr hab. inż. Jan ZYCH

 

Dr inż. Piotr GŁUCH

Dr inż. Marian MADAJ

Dr inż. Ryszard MAJCHRZAK

 

Dr inż. Stanisław OLEKSY

Dr inż. Wojciech PREIDL

Doc. dr inż. Jan URBAŃCZYK

Dr inż. Ryszard ŻYLIŃSKI

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Pracownicy