Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Jolanta Niderla- Witkowska - Kierownik Biura Promocji

jolanta.niderla-witkowska@polsl.pl, tel. 32 237 14 97

Sylwia Zawacka - specjalista ds. administracji

sylwia.zawacka@polsl.pl, tel. 32 237 30 60

Magdalena Pawlaczek- Kowalska - specjalista ds. promocji

magdalena.pawlaczek-kowalska@polsl.pl, tel. 32 237 19 69

Agnieszka Pilsyk - grafik (urlop wychowawczy)

agnieszka.pilsyk@polsl.pl, tel. 32 237 11 99

Justyna Szulik – grafik

justyna.szulik@polsl.pl, tel. 32 237 11 99

Urszula Jadczak – specjalista ds. promocji

urszula.jadczak@polsl.pl, tel. 32 237 19 69

Anna Jędrzejczyk – specjalista ds. promocji internetowej

anna.jedrzejczyk@polsl.pl, tel. 32 237 15 42

Adrianna Łysak - grafik

adrianna.lysak@polsl.pl, tel. 32 237 11 99

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej