punk team Sp. z o.o.

17 stycznia br., w siedzibie AIP Politechniki Śląskiej, podpisane zostało porozumienie o współpracy między punk team Sp. z o.o., a Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej. Porozumienie sygnowali Prezes punk team Sp. z o.o. Pan Waldemar Ariel Gala oraz Dyrektor AIP Pol. Śl. Pan Ireneusz Jóźwiak.

Punk team Sp. z o.o. pomaga młodym przedsiębiorcom budować i powiększać rynek dobrych startupów. Nie jest to inkubator, to partner, który pomaga „rozwinąć skrzydła”. Jako jedyna fabryka start-upów w Polsce, prowadzi program co-foundingu, dzięki któremu osoby z ambicjami przedsiębiorcy mogą zaangażować się w powstawanie start-upu od podstaw oraz nauczyć się zarządzania nowym biznesem. Skupia się na sektorze mobile, wierząc, że to trend nie tylko w technologii, ale także w stylu życia.

Zapraszamy na stronę punk team Sp. z o.o.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
punk team Sp. z o.o.