Konsultacje nauczycieli - informacje o konsultacjach w sekretariacie lub pod nr. telefonu 32/6034250

19.10.2014 - Mistrzostwa Studentów I roku

17.12.2103 - Turniej tenisa Stołowego

7.12.2013 - I Edycja AMŚL w trójboju siłowym

16.11.2013 - I Edycja AMŚL w ergometrze wioślarskim.

27.02.2014 - AML w narciarstwie

Ogólnopolskie Igrzyska Studentów I Roku '' Silesiada '' odbyły się w dn. 16 - 17 listopada 2013 roku w obiektach katowickich Uczelni . Reprezentujący Wydziały Katowickie Politechniki Sląskiej wystąpili w siatkówce kobiet i mężczyzn , ergometrze wioślarskim kobiet i mężczyzn oraz w futsalu .

Tradycyjnie studenci Politechnki Sląskiej znacząco zaakcentowali swój udział w imprezie . Reprezentacje siatkówki kobiet jak i mężczyzn wywalczyły brązowe medale .

W konkurencji ergometru wioślarskiego studentki Wydz. w Katowicach okazały się bezkonkurencyjne , Ariadna Dłubisz wygrała zawody , a Magdalena Giec wywalczyła III miejsce .

Wśród panów student naszej Uczelni Marek Matijuk '' wypływał '' II miejsce.

Zwycięzcy zawodów w ergometrze wioślarskim wystartują w zawodach ogólnopolskich.  Sukcesem zakończył się również udział drużyny futsalu , która zdobyła brązowy medal .

Mocna reprezentacja Wydziałów Katowickich podczas I Edycji Akademickich Mistrzostw Śląska w ergometrze wioślarskim !!!

Nasi studenci i studentki są bardzo dużym wzmocnieniem reprezentacji Politechniki Śląskiej na I Edycję Akademickich Mistrzostw Śląska w ergometrze wioślarskim. Zawody odbędą się  16 listopada 2013 w hali Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12) od godz. 10.00 (ważenie zawodników i weryfikacja od godz. 9.00).

Zawodnikom z sekcji ergometru wioślarskiego życzymy powodzenia. Wszyscy kibice zainteresowani startem naszych reprezentantów w tych zawodach zapraszamy do gorącego dopingu od godziny 10.00.